Najlepsze metody na powiększanie piersi

Biust jest niezwykle ważnym elementem kobiecej urody. Niestety, nie każda kobieta została sowicie obdarzona przez naturę. Panie, które są posiadaczkami piersi w rozmiarze miseczki „A” lub „B”, bardzo często pragną powiększyć swoje piersi.

Proces powiększania biustu można zrealizować na wiele różnych sposobów. Jednakże, tylko zabiegi medycyny estetycznej GWARANTUJĄ efektywność. Wszelkiego innego rodzaju metody tj. tabletki na większe piersi, żele, diety czy masaże ujędrniające – nie dają żadnej gwarancji skuteczności.

Oferta gabinetów medycyny estetycznej jest dosyć szeroka. Poniżej przedstawiamy trzy rodzaje zabiegów, które cieszą się zdecydowanie największym zainteresowaniem.

Lipomodeling
Lipomodeling to nic innego jak powiększanie biustu własnym tłuszczem. To metoda, która gwarantuje świetne efekty. Biust po powiększaniu wygląda całkowicie naturalnie. Po wygojeniu blizn nie sposób stwierdzić czy zaszła ingerencja mechaniczna.

Sam zabieg podzielić można na dwie części tj. liposukcję (zabieg odsysania tłuszczu) oraz modeling (aplikacja odwirowanej uprzednio tkanki tłuszczowej). Koszt lipomodelingu to minimum 10.000 złotych.

Implanty piersiowe
Wszczepienie implantów piersiowych to zabieg cieszący się naprawdę sporym zainteresowaniem. Wszystko przez to, że pozwala powiększyć biust w sposób całkowicie dowolnych. W praktyce nie ma ograniczeń dotyczących rozmiarów „nowych” piersi. Co więcej, pacjentka może również zdecydować o kształcie biustu (dostępne implanty okrągłe oraz anatomiczne).

Efekty zabiegu są trwałe (dożywotnie), a sama operacja w pełni bezpieczna. To metoda, której koszt realizacji oscyluje w granicach nawet 20.000 złotych.

Kwas hialuronowy
Substancją wykorzystywaną bardzo powszechnie w gabinetach medycyny estetycznej jest kwas hialuronowy. To związek, który naturalnie występuje w organizmie człowieka. Nie powoduje absolutnie żadnych reakcji niepożądanych.

Proces powiększanie kwasem hialuronowym jest mało inwazyjny. Preparat wprowadzany jest cienką igłą przy znieczuleniu częściowym. Koszt tej formy zabiegowej oscyluje w granicach 10.000 złotych.

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *