Modelowanie ust

ustaNie jesteś zadowolona z wyglądu swoich ust? Chciałabyś by były większe albo przybrały nieco inny kształt? W dzisiejszych czasach korekty wyglądu są bardzo powszechnie uskuteczniane. Z pomocą przychodzą zabiegi medycyny estetycznej. To właśnie w takich gabinetach można dokonać zabiegów modelowania ust.

Dzisiaj pragniemy przedstawić dwa rozwiązania, które cieszą się zdecydowanie największą popularnością – lipomodeling oraz kwas hialuronowy.

Modelowanie ust własnym tłuszczem

Zabiegi modelujące, które wykorzystują tłuszcz danej jednostki stają się rozwiązaniem coraz częściej stosowanym. Wszystko za sprawą efektywności, którą gwarantują. Rezultaty zabiegu są naprawdę świetne, a co najważniejsze – wyglądają bardzo naturalnie.

Lipomodeling można podzielić na dwie części. W pierwszej, pacjentka poddawana jest zabiegowi liposukcji (wysysanie tłuszczu z organizmu). Następnie uzyskany materiał poddawany jest odwirowywaniu. W drugiej części następuje wszczepienie pozyskanego materiału w miejsce, które ma być odpowiednio wymodelowane. Tym samym, lipomodeling niesie za sobą nie tylko korzyść w postaci piękniejszych ust. Wszak, dzięki temu zabiegowi można pozbyć się również nadmiaru tkanki tłuszczowej z innych okolic ciała.

Zabieg jest trwały. Według szacunków, przyswaja się od 30 do 90% przeszczepianego materiału.

Modelowanie ust kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w organizmie ludzkim. Dzięki temu ta metoda nie niesie za sobą żadnego zagrożenia. Daje naprawdę świetne rezultaty, które mogą utrzymywać się do około 6 miesięcy.

Powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym polega na wszczepieniu materiału, a następnie wymodelowaniu. Pełen efekt można osiągnąć już po 3 dniach od zabiegu. Okres rekonwalescencji nie jest długi – wystarczą 2-3 dni, by usta wróciły do swojej kondycji.

Koszt zabiegu to kilka tysięcy złotych. Zaleca się stosowanie zabiegów podtrzymujących co kilka miesięcy.

A Ty, droga czytelniczko, którą metodę preferujesz? Lipomodeling czy kwas hialuronowy?

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *