Jak naturalnie powiększyć penisa?

miarkaCzy wielkość penisa ma znaczenie? Na takie pytanie odpowiedzi poszukuje wielu mężczyzn. Co ciekawe, zostało nawet przeprowadzone badanie (przez dr Franckena i jego współpracowników). Na podstawie wyników można wyciągnąć wniosek, że niewielka część (21% kobiet) zwraca uwagę na wielkość penisa.

Takie wyniki nie są jednak wystarczające dla sporej części męskiej społeczności. Dla Panów rozmiar członka jest niezwykle istotny. Zbyt mały penis potrafi nawet wprawić w depresję!

Jak powiekszyć członka?

Istnieją metody, które pozwalają na powiększenie penisa. Najskuteczniejszą formą jest ta najbardziej inwazyjna – chirurgiczne nacięcię wiązadeł, co pozwala wydłużyć członka o nawet 4-5 centymetrów.

Alternatywą są naturalne sposoby, spośród których na wyróżnienie zasługują: kremy, tabletki oraz ćwiczenia na większego członka.

Kremy na powiększania penisa aplikowane są bezpośrednio na członka. Wpływają zarówno na długość, jak i obwód penisa. To rozwiązanie skuteczne, które gwarantuje wzrosty na poziomie 1-3 centymetrów w długości i 2-4 w grubości penisa.

Tabletki na większego członka to suplementy zazwyczaj oparte o naturalne składniki. Skuteczność tego typu środków jest dosyć wysoka. W zależności od producenta, można liczyć na wzrosty w obwodzie i długości penisa sięgające nawet pięciu centymetrów.

Ostatnią naturalną metodą jest realizacja konkretnych zestawów ćwiczeń. Przestrzegamy jednak przed „internetowymi poradami”. Ćwiczenia na większego penisa należy konsultować z seksuologiem lub urologiem. To kompetentne osoby, które z całą pewnością wytłumaczą jak, kiedy i po co realizować dane ćwiczenie.

Czy warto powiększać penisa?

Według medycyny, penis o długości 8 centymetrów w zwodzie nie stanowi żadnego problemu. Mało tego, jest wystarczający, aby w pełni zadowolić partnerkę.

Często mężczyźni pragną powiekszać znacznie większe członki. O ile nieinwazyjne metody nie stanowią zagrożenia, o tyle chirurgiczne powiększanie penisa zawsze niesie za sobą ryzyko komplikacji zdrowotnych.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *